1. Nowe samochody
 2. Prius Plug-in Hybrid

Zaskakująca Toyota Prius

Piękna, dynamiczna i niezwykle oszczędna
Nowa Toyota Prius już tu jest: inteligentna, odważna i zaskakująca. Podwójne DNA modelu pozwala cieszyć się codzienną jazdą w trybie elektrycznym z zasięgiem nawet do 86 km i wolnością, którą na długich dystansach zapewnia napęd hybrydowy.

 

Poznaj nową Toyotę Prius Plug-in Hybrid

Kliknij auto poniżej, aby obejrzeć nową Toyotę Prius Plug-in Hybrid w widoku 360°

 
Przedstawiona wersja jest jedną z dostępnych konfiguracji danego modelu. Jego wyposażenie może się różnić w zależności od wybranej specyfikacji i kraju sprzedaży.

Jazda bez ograniczeń z hybrydą plug-in

Poznaj nową Toyotę Prius. Tryb EV zapewnia płynną i dynamiczną jazdę bez użycia silnika spalinowego. Zasięg jazdy w trybie elektrycznym wynosi, aż do 86 km.* Gdy poziom naładowania spadnie, auto przełączy się w tryb jazdy hybrydowej.

*Zasięg różni się w zależności od wersji.

Aerodynamiczna sylwetka

Rzucające się w oczy, a jednocześnie pozbawione niepotrzebnych elementów nadwozie nowej Toyoty Prius zostało zainspirowane naturalnym ruchem powietrza. Znany z poprzednich generacji modelu opływowy kształt nadwozia łączy się z dynamicznymi liniami, tworząc bryłę nawiązującą do coupé.

Twoje nowe ulubione miejsce

Nowa Toyota Prius to samochód stworzony z myślą o komforcie kierowcy i pasażerów. Multifunkcyjny wyświetlacz ułatwia dostęp do kluczowych informacji, a responsywne podświetlenie deski rozdzielczej współpracujące z systemami bezpieczeństwa zapewnia jeszcze szybszą reakcję kierowcy w sytuacji zagrożenia.

Zaawansowane technologie

Prius od zawsze był liderem innowacyjnych technologii. Nowa Toyota Prius idzie jeszcze dalej. Auto wyposażono w intuicyjne interfejsy umożliwiające pełną integrację urządzeń osobistych z samochodem. Najnowsze rozwiązania w dziedzinie komfortu i bezpieczeństwa, takie jak usługi zdalne dostępne w aplikacji MyT, ułatwią i uprzyjemnią każdą podróż.

 • Pełna ochrona

  Toyota Prius została wyposażona w najnowszą generację systemów Toyota T-Mate. Inteligentni asystenci zwiększą bezpieczeństwo jazdy, przewidując niebezpieczne sytuacje na drodze. Przemierzanie nawet najbardziej zatłoczonych miejskich ulic stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

 • Aktualizacje

  Dzięki zdalnym aktualizacjom możesz mieć pewność, że Twoja Toyota Prius zawsze będzie dysponować najnowszą wersją systemu, zapewniając Ci bezpieczeństwo i oferując największą funkcjonalność.

 • Energia słoneczna

  Zaawansowana technologia sprawia, że nową Toyotę Prius może zasilać również energia słoneczna*. Umieszczone na dachu auta ogniwo fotowoltaiczne ładuje baterię, zapewniając dodatkowy zasięg. Jeśli pozostawisz auto na słońcu przez kilka dni, Prius będzie przez cały czas ładował baterię, wykorzystując do tego energię słoneczną.

  * W zależności od wersji wyposażenia i dostępności.